סדנאות

אני מזמינה אותך להצטרף למסע מרתק, משנה נקודות מבט, מעצים אינטויציה וקבלת כלים להגשים את עצמך

סדנאות ומפגשים אישיים

הסדנאות מיועדות לכל אדם שרוצה ומוכן לחולל שינויים אמיתיים ולעבור תהליך והתפתחות אישי בכל תחומי החיים שלו.

הסדנאות כוללים ידע על נושאים שונים הרלוונטיים לחיינו, (משפחה, טיהור הבית והמרחב, יחסים בין אישיים, תקשורת מייטבית, טוהר המילה וביטוי עצמי, אהבה וקבלה, בריאות, מיניות, פרנסה, קבלת החלטות,וכו׳). כלים פשוטים, ממוקדים ליישום והגשמה תוך ראייה מרחבית, מתוך פרספקטיבה גבוהה יותר והתייחסות לכל הגופים האנרגטיים של האדם. 

האדם הוא יצור אנרגטי, הכולל בתוכו עולמות של ידע, תחושות, רגשות והרגשות, אמונות ודפוסי התנהגות. כל אדם חיי את חייו מתוך תודעה ארצית, גשמית וכדי ליצור שינוי בחיים, מצב התודעה גם חייב להיות שונה. 

בסדנאות אדם נמצא בחוויה של תודעה גבוהה, חווה את עולמו הפנימי מתוך המרחב שמכיל אותו ללא שיפוט וביקורת, מתוך קבלה אמיתית והוויה של נוכחות בכאן ועכשיו. 

עצם הנוכחות של האדם והסכמה להיות במרחב תודעתי גבוה, מקבל כלים בנושאים הרלוונטיים עבורו ששם קיים רצון אמיתי לשינוי ואף לטרנספורמציה. 

ליצור ולחוות תהליך פנימי היא דרך לריפוי עצמי.

כלים שונים, פשוטים,קלים ליישום, שאותם כל אדם בוחר לחוות אותם ולאמן את עצמו תוך התנסות בסדנאות, המתייחסים לעולם הרגש, חשיבה, אמונות ובריאות גוף ונפש. 

השתתפות, התנסות, התבוננות, הקשבה, נשימות, מדיטציות ממוקדות, דמיון מודרך, שחרור, פתיחות, כל רגש ותחושה, שיח תומך ושאלת שאלות, כל אלו ועוד רבים הם כלים שאדם חווה אותם בחוויה אישית, עם חיבור למרכזים אנרגטיים, צ׳אקרות. 

כל מפגש הוא ייחודי, אנרגטי, ממוקד ומכיל ידע רב.

כל אדם יכול בקלות לברוא מציאות שהוא באמת מרגיש שהיא נכונה לו ולהעזר בכל המתנות, יהלומים ויכולות שהוא קיבל לחיים האלו. 

סדנאות הם כמו דלת שהאדם בוחר ומחליט לפתוח, לעולם עם אין סוף אפשרויות, עם חופש בחירה, חירות, חיבור לאני, לאותנטיות, להיות קשוב לקול הפנימי שלו, לומד להעצים את עצמו, ובכך מעביר הלאה עם רצון להשפיע. 

 

כל אדם הוא אוצר ייחודי ויחד עם הקשבה ורצון להגשים את אותם אוצרות, הוא בעצם יותר שמח, מאוזן, אוהב את עצמו ומקבל את עצמו כפי שהוא, ואת סביבתו. 

תרומתה של סדנאות הם בעצם תרומה עצומה לחייו של אדם ולסביבה שלו.  האדם פתוח ומזמין לחיים שלו תשוקה, הודיה, נדיבות, רוגע ושלווה, שפע ואיזון, שמחת חיים ורצון לחיות חיים בריאים. הוא מקבל את כל החלקים האחרים והשונים שלו מתוך ראיה ומודעות ומשלב כלים הניתנים בסדנאות.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Julia Milo
  • WhatsUp

© 2020 כל הזכויות שמורות ליוליה מילוא